Video

Jamaram zaprasza na koncert / Jamaram's invitation to the concert

Jamaram zaprasza na koncert Muzycy niemieckiego zespołu Jamaram ze specjalnym przesłaniem dla fanów, na niecałe dwa miesiące przed występem na LFO2013. Monachijczycy będą jedną z...Zobacz inne filmy:
Bednarek zaprasza na koncert Street Life na LFO

Bednarek zaprasza na koncert Street Life podczas Life Festival Oświęcim 2015. W czwartek 18.06 na Stadionie MOSiR wystąpią obok niego Manu Chao La Ventura oraz Afromental. »


Bednarek i antywojenne przesłanie LFO

Kamil Bednarek, jedna z gwiazd koncertu Street Life na Life Festival Oświęcim odpowiada na pytania: Czy mieszkając w Polsce boisz się wojny? Co najstraszniejszego przynosi wojna Twoim zdaniem ... »


Ania Rusowicz zaprasza na półfinał Life On Stage

Pomiędzy 9 a 30 maja odbędą się półfinałowe koncerty Life On Stage - wyjątkowej trasy koncertowej, połączonej z konkursem, w którym nagrodą jest występ na LFO2015. Gwiazdą koncertu... »


LFO2015 - Kayah zaprasza na koncert! / Kayah invites to concert!

Podczas Life Festival Oświęcim 2015 Kayah wystąpi ze swoim międzynarodowym projektem Transoriental Orchestra, z którym nagrała album z pieśniami żydowskimi z różnych regionów Europy... »


Dokument o LFO2014

Film przedstawia fragmenty koncertów Life Festival Oświęcim z 2014 r. »


https://youtube.com/devicesupport

https://youtube.com/devicesupport http://m.youtube.com »


Kayah i Bregović na LFO2015!

Kayah i Bregović - duet, który zelektryzował całą Polskę; płyta, która stała się jednym z największych sukcesów w dziejach polskiej fonografii. Ciąg dalszy tej historii na LFO2015! »


Life Festival Oświęcim 2014 - Bieg uliczny "Tolerancja na sportowo"

W drugiej edycji biegu ulicznego "Tolerancja na sportowo" wzięło udział ponad 500 osób, wśród których był mistrz olimpijski Robert Korzeniowski. »


Life Festival Oświęcim 2014 - budowa sceny

Zobacz w niecałe 150 s. jak powstawała wielka scena LFO2014! Constructing huge LFO scene in less than 150 secs! W filmie wykorzystano utwór grupy Abby, "Monsters", pochodzący z płyty... »


Life Festival Oświecim 2014 - Strefa NGO - Działania edukacyjne

Na LFO działa strefa edukacyjna! Wychodzimy do Was z przesłaniem pokoju! W tym roku Centrum Żydowskie w Oświęcimiu, Amnesty International oraz Stowarzyszenie Nigdy Więcej i HEJT STOP.... »


Program

Koncert finałowy - Stadion MOSiR (ul. Legionów 15) Otwarcie bram – g. 16:00
• 16:45 - Teddy Jr.
• 17:30 - Antwerp Gipsy–Ska Orkestra
• 19:00 - Kroke & Anna Maria Jopek
• 20:30 - Peter Gabriel