Video

Bednarek zaprasza na koncert Street Life na LFO

Bednarek zaprasza na koncert Street Life podczas Life Festival Oświęcim 2015. W czwartek 18.06 na Stadionie MOSiR wystąpią obok niego Manu Chao La Ventura oraz Afromental.Zobacz inne filmy:
Bednarek i antywojenne przesłanie LFO

Kamil Bednarek, jedna z gwiazd koncertu Street Life na Life Festival Oświęcim odpowiada na pytania: Czy mieszkając w Polsce boisz się wojny? Co najstraszniejszego przynosi wojna Twoim zdaniem ... »


Ania Rusowicz zaprasza na półfinał Life On Stage

Pomiędzy 9 a 30 maja odbędą się półfinałowe koncerty Life On Stage - wyjątkowej trasy koncertowej, połączonej z konkursem, w którym nagrodą jest występ na LFO2015. Gwiazdą koncertu... »


LFO2015 - Kayah zaprasza na koncert! / Kayah invites to concert!

Podczas Life Festival Oświęcim 2015 Kayah wystąpi ze swoim międzynarodowym projektem Transoriental Orchestra, z którym nagrała album z pieśniami żydowskimi z różnych regionów Europy... »


Dokument o LFO2014

Film przedstawia fragmenty koncertów Life Festival Oświęcim z 2014 r. »


https://youtube.com/devicesupport

https://youtube.com/devicesupport http://m.youtube.com »


Kayah i Bregović na LFO2015!

Kayah i Bregović - duet, który zelektryzował całą Polskę; płyta, która stała się jednym z największych sukcesów w dziejach polskiej fonografii. Ciąg dalszy tej historii na LFO2015! »


Life Festival Oświęcim 2014 - Bieg uliczny "Tolerancja na sportowo"

W drugiej edycji biegu ulicznego "Tolerancja na sportowo" wzięło udział ponad 500 osób, wśród których był mistrz olimpijski Robert Korzeniowski. »


Life Festival Oświęcim 2014 - budowa sceny

Zobacz w niecałe 150 s. jak powstawała wielka scena LFO2014! Constructing huge LFO scene in less than 150 secs! W filmie wykorzystano utwór grupy Abby, "Monsters", pochodzący z płyty... »


Life Festival Oświecim 2014 - Strefa NGO - Działania edukacyjne

Na LFO działa strefa edukacyjna! Wychodzimy do Was z przesłaniem pokoju! W tym roku Centrum Żydowskie w Oświęcimiu, Amnesty International oraz Stowarzyszenie Nigdy Więcej i HEJT STOP.... »


Program

Koncert finałowy - Stadion MOSiR (ul. Legionów 15) Otwarcie bram – g. 16:00
• 16:45 - Teddy Jr.
• 17:30 - Antwerp Gipsy–Ska Orkestra
• 19:00 - Kroke & Anna Maria Jopek
• 20:30 - Peter Gabriel