News

LFO 2012 – termin festiwalu

Poniedziałek, 12 marca 2012 (13:43)

Tegoroczny Life Festival Oświęcim rozpocznie się już 10 maja, w czwartek. Potrwa do niedzieli, 13 maja i jak zwykle będzie obfitował w wiele wydarzeń z różnorodnych dziedzin kultury i sztuki. Zakończy go koncert na stadionie MOSiR z udziałem gwiazdy światowego formatu.

Dwie poprzednie edycje LFO odbywały się w połowie czerwca. Tym razem termin jest nieco wcześniejszy, ale to dobra wiadomość – oznacza, że do rozpoczęcia festiwalu pozostały już tylko niecałe dwa miesiące!

Podobnie, jak w poprzednich latach, tak i w tym roku w programie LFO znajdzie się coś dla fanów world music, rocka, popu i wielu innych gatunków muzycznych. Zadowoleni będą również miłośnicy muzyki klasycznej oraz teatru. Oprócz rozrywki nie zabraknie, oczywiście, części edukacyjnej (z aktywnym udziałem m.in. organizacji Amnesty International, partnera LFO).

Zwieńczeniem Life Festival Oświęcim 2012 będzie koncert finałowy na stadionie MOSiR, który odbędzie się w niedzielę, 13 maja. To właśnie podczas tego koncertu wystąpi gwiazda z czołówki światowej sceny muzyki popularnej.

Wkrótce więcej informacji na temat szczegółów programu LFO 2012, cen biletów, możliwości dojazdu, zakwaterowania itp.