Dojazd

Mobilny Oświęcim http://oswiecim.treespot.pl/ to informacja o parkingach, gastronomi, noclegach, taxi, atrakcjach turystycznych i wydarzeniach Łatwy i praktyczny przewodnik po mieście Oświęcim na Twojej komórce, smartfonie, tablecie.

Oświęcim - zobacz wirtualny przewodnik »

Oświęcim - noclegi »


Osoby zmotoryzowane, wybierające się na koncert, proszone są o umieszczenie białej kartki za przednią szybą samochodu.


PARKINGI LIFE FESTIVAL OŚWIĘCIM 2012

PARKING PRZY MUZEUM, (ul. Więźniów Oświęcimia - baza PKS) - czynny od godz.12:00
Dojście z parkingu na stadion MOSiR ulicami: Więźniów Oświęcimia, Obozowa, Polna, Legionów

PARKING PLAC TARGOWY, ul. Dąbrowskiego - czynny od 15:00
Dojście z parkingu na stadionu MOSiR ulicami: Dąbrowskiego, Most Piastowski, Legionów

Informujemy, że w związku z organizacją LIFE FESTIVAL OŚWIĘCIM 2012 dniu 13 maja 2012 roku w godzinach 14.00-23.00 nastąpi zamknięcie dla ruchu odcinka drogi krajowej nr 44 ul. Legionów. Objazd został wyznaczony ulicami: Legionów, Leszczyńskiej, Kolbego, Wyzwolenia, Powstańców Śląskich oraz Konarskiego.

Mapa parkingów na LFO »

Mapa »


Urząd Miasta Oświęcim informuje, że w dniach od 11 maja 2012 r. (piątek) od godz. 19.00 do 13 maja 2012 r. (niedziela) do godziny 6.00 na Rynku Głównym w Oświęcimiu obowiązywać będzie oznakowanie czasowej organizacji ruchu w związku z organizowanym Life Festival Oświęcim 2012. Zmiana polegać będzie na zamknięciu dla kołowego ruchu ogólnego Rynku Głównego wraz ulicami towarzyszącymi tj. ul. Berka Joselewicza, Mayzla, Plebańską, Ks. Knycza, Ks. Jana Bosko, Jagiełły (fragment), Klasztorną, Mickiewicza (fragment) i Solskiego (fragment).

Zakaz ruchu na ul. Berka Joselewicza, Ks. Knycza i Ks. Jana Bosko nie będzie dotyczył zaopatrzenia w godzinach porannych.


Dodatkowe kursy autobusów MZK